Zeynep Bukle Dağcı

Danışman / Avukat

E-posta: berlin@barlaslaw.com

Zeynep Bukle Dağcı, Almanya’nın Berlin şehrinde ikamet etmekte ve çalışmaktadır. Bukle, Barlas Hukuk Bürosu’nun Almanya ayağından sorumlu danışmanıdır. 

Bukle, öğrenim hayatına Sainte - Pulchérie okulunda başlamış ardından lise öğrenimini Saint - Benoît Fransız lisesinde tamamlamıştır. Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmasının ardından Galatasaray Üniversitesi’nde yüksek lisans öğrenimi görmüştür. Bukle, doktora eğitimine Almanya’daki Göttingen George August Üniversitesinde devam etmektedir.

İstanbul Barosu kayıtlı avukatlarından olan Bukle, geçmişte Pricewaterhousecoopers hukuk departmanında danışman avukat olarak çalışmıştır. Günümüzde ise Bukle Almanya’da Berlin Barosuna kayıtlı olarak avukatlık mesleğini sürdürmektedir. 

Çok iyi derecede Almanca, İngilizce ve Fransızca bilgisine sahip olan Bukle orta derecede İspanyolca bilgisine de sahiptir.

Bukle, Barlas Hukuk Bürosu’nun Almanya’daki ve Alman Müvekkillerinin Türkiye’deki işlerinde Barlas Hukuk Bürosu’na danışman avukat olarak hizmet vermektedir.